Piezvani Mums: +371 22 44 09 57

Par uzņēmumu

Kas mēs esam un ko darām?

Kas mēs esam?

A_tribut_to_Marilyn_Monroe_by_leilaaaaah

Mūzu vīzija

Mūsdienu risinājumi – Mūsdienu cilvēkam!

Mūsu misija

Palīdzēt IT lietotājam vieglāk adaptēties un integrēties mūsu ātri attīstošajā IT vidē kā mājās tā arī uzņēmumā.

Esam neliela, bet radoša un produktīva komanda interneta mājas lapu izstrādes un dizaina sfērā, kura izprot katra klienta vajadzības un vēlmes, piedāvājot Jums labāko un izdevīgāko risinājumu.

Mēs strādājam neilgu laiku, taču pa šo laiku mēs esam iemācījušies demonstrēt savus pakalpojumus, izstrādāt veiksmīgu dialogu ar klientu, esam pilnveidojuši savas zināšanas.Lai saviem klientiem spētu piedāvāt optimālāko risinājumu, izstrādājot projekta konceptu tiek veikta tirgus izpēte un analīze, ar mērķi – vienmēr būt soli priekšā saviem konkurentiem.

Piedāvājam interaktīvas mājas lapas risinājumus un izstrādi biznesam vai personiskām vajadzībām visaugstākajā līmenī.
Unikāls dizains katrai gaumei, kas piesaista uzmanību no pirmās sekundes, profesionāla un radoša pieeja projektam, jo InSaTe attīstība tiek balstīta uz kvalitatīvu un profesionālu produktu izstrādi!
Kā arī izstrādājam dažāda profila mājaslapas dizainus, spējam radīt aizraujošas flash kustīgās animācijas, vizītkartes, reklāmas bukletus, plakātus un daudz ko citu.

Veiksmīgi izstrādāti web risinājumi palīdzēs veidot Jūsu uzņēmuma tēlu un atpazīstamību tirgū, vienlaikus nodrošinot to, ka Jūsu piedāvātie produkti vai pakalpojumi nepaliks nepamanīti un vienmēr sasniegs Jūsu izvēlēto mērķauditoriju.

Mūsu lielākā vērtība ir mūsu klienti, tādēļ esam gatavi jebkurā laikā uzklausīt Jūsu idejas un tās realizēt, kā arī palīdzēt, ja radušās kādas grūtības ar realizētā projekta administrēšanu.

Lai nodrošinātu maksimālu izvirzīto mērķu sasniegšanu, esam gatavi jebkurā diennakts laikā palīdzēt atrisināt jebkuru radušos jautājumu, kā arī palīdzēt ar jaunu ideju realizēšanu esošajam projektam.

free web tracker